31. prosince 2013

PF 2014

                                            přeji vám všem krásný rok 2014




dnes je poslední den v tomto roce 2013
tím pádem taky poslední příspěvek v letošním roce

chci vám popřát do nového roku 2014
hodně zdravíčka, lásky a štěstíčka

budu se na vás těšit v novém roce

oslavte pěkně dnešního Silvestra 

a jedno malé přání pro moji maminku
maminko vše nej a nej k dnešním narozeninám
máme Tě moc rádi ♥

DENISA 

 

29. prosince 2013

..troška nakupování a vaření ..

                       v pátek jsem si udělala výlet do skoro 120 km dalekého Brna
                  můj hlavní cíl jako vždy byla Ikea  :-))) nutně jsem potřebovala pár věcí
                                     několika věcem jsem nemohla odolat
                                              a čemu pak jsem neodolala



 
šedým talířkům z kolekce  ARV  nemají jen tento odstín
v prodeji jsou taky bílé a růžové 

určitě znáte v Brně obchůdek  APROPOS  
tam jsem neodolala utěrce od GG .. Zoe Linen ..




dneska jsem hned na talířcích obědvala
a copak jsem si uvařila

.. kuřecí masíčko a brokolicí, bramborovými noky zapečené se sýrem ..

pro mě to byla dobrůtka 

ale musím napsat k brokolici 
úplně jsem dnes zůstala v šoku kolik stojí brokolice v obchodě
v jednom 59,9 Kč. a  v druhá 49,9 Kč. zůstala jsem v šoku
tak nakonec to jistila mražená za 24,9 Kč





taky jsem neodolala bílému hyacintu
krásně a pomalu rozkvétá

a to je pro dnešek vše 

mějte se krásně
dobrou noc a sladké sny 

DENISA

24. prosince 2013

ŠŤASTNÉ ...

                                                        ... a Veselé Vám přeji




 po roce tu máme zase Vánoce
... přeji Vám všem moje milé blogerky .. krásné a pohodové Vánoce :-)))


✰✰✰

 



 
u mě letos vládnou šedobílé dekorace, ale sem tam se vloudí taky jiná barvička





✰✰✰



vánoční vůně nesmí chybět






mějte se krásně

tak Šťastné a Veselé 


 

DENISA


p.s. u nás to na Vánoce ani nevypadá .. krásně svítí sluníčko a je 8 stup. 

18. prosince 2013

jsem zpět

              nikde jsem se netoulala, jen nebyl čas na nic jiného než jen úklid a úklid
konečně mám po necelých dvou letech opravenou střechu .. v kuchyni nový sádrokarton a novou výmalbu ve třech místnostech ..
malování se trošku protáhlo .. jedna stěna se musela malovat víckrát .. protože byla stále čmouhatá a tím pádem byl odpojený internet na nějaký ten den ..
nechtěla jsem uklízet jen na povrchu tak jsem to vzala jak se říká od ,, podlahy ,, no prostě velký úklid .. už se těším jak budu konečně o víkendu vytahovat vánoční dekorace ..

                                mezi tím jsem se zúčastnila u Ajky vánoční výměny
                                                     tvořila jsem pro Ivču
                      a tady jsou dárečky co jsem vlastnoručně upleta a uháčkovala :-)))




jedna šála pro zahřátí a pár vloček 







z Ikey jsem si dovezla bílý hyacint a krásně mi rozkvetl a ta vůně :-)))




a to je pro dnešek vše
přeji Vám pěkné adventní dny 

mám Vás ráda

dobrou noc a sladké sny 

DENISA

1. prosince 2013

1 ADVENTNÍ NEDĚLE

                                                         a u mě se nic neděje
                     vlastně děje .. místo zdobení vše balím do krabic, nábytek už je nad krytý
                                    a čekám kdy bude pondělí a začne se malovat
barva už koupená .. namíchaná dle mého přání, tak jsem zvědavá jaká nakonec bude .. má být béžovo - šedá .. bude v kuchyni a na chodbě .. do obýváku nejsem ještě rozhodla, ale chtěla bych šedou
                                           uvidím zítra co si se vzorníku vyberu 

tak dnes nevkládám žádné fotečky, mého vyzdobeného bytečku , ale inspiraci z netu .. trošku jsem včera večer brouzdala a hledala inspiraci
















a teď trošku barevněji 









a to je pro dnešek vše 

přeji Vám pěkný adventní čas 

DENISA  


 ( zdroj foteček pinterest )


26. listopadu 2013

.. advent se blíží ..

                                                          a bude tady za pár dní
                       moc ráda nakukuji milé blogerky na Vaše blogy jak zdobíte své domovy
já místo zdobení vše balím do krabic, střecha už je konečně skoro po dvou letech opravená a v pondělí nastupuje malíř .. tak se bude malovat .. huráááá .. konečně jsem se dočkala ..

                                tak vše budu vytahovat asi až na druhou adventní nedělku
                                                  nevadí hlavně ať je vše hotovo
                                        dnes mi pošta dovezla balíček .. spíš balík :-))))
                              udělala jsem si radost .. hned jsem musela lucernu vyzkoušet 



 
zase jsem neodolala na  Bella Rose mají tolik úžasných věciček




prostě nešlo odolat
ještě jsem neodolala malému skleněnému obalu nebo lucerničce 
nevím na co to použiji






letos u mě budou Vánoce bílo stříbrné a trošku červené

jaké budou u Vás blogerky


a to je pro dnešek Vše 
mějte se krásně 
u nás od rána padá sníh, ale hned taje 

mám Vás ráda 

DENISA 

Oblíbené příspěvky